MHD v mobilu
Jízdní řády MHD pro mobilní telefony
[Domů] [O Programu] [Stažení] [Instalace] [Použití programu] [Forum] [Kontakt] [Odkazy]

Odkazy

Na této stránce jsou umístěny odkazy na stránky s podobnou tématikou. Pokud program MHD v mobilu nesplňuje vaše požadavky, možná právě zde naleznete lepší alternativu.

Smartřády
Pracuje s jízdními řády na chytrých telefonech postavených na platformě Windows Mobile. Kromě zobrazení zastávkových jízdních řádů MHD umí hledat i spojení.
Offline aplikace, používání stojí 350 Kč za rok.
Circlegate Transit
Offline alternativa dostupná pro platformy Android, Windows Mobile a iPhone. Nezobrazuje zastávkové jízdní řády, zato umí vyhledat spojení i s přestupy. Aplikace je zdarma, ale je třeba platit roční licenční poplatky za využití dat jízdních řádů.
MHD2 pro PalmOS
Alternativa pro zařízení s operačním systémem Palm OS. Program umí zobrazovat jízdní řády mezi danými zastávkami a odjezdy spojů z dané zastávky. Neumí vyhledávat spojení s přestupy. K dispozici jsou (alespoň potenciálně) jízdní řády MHD všech měst ze systému IDOS.
Offline aplikace, zdarma. Doporučuji.
MobileMHD++
Konkurenční aplikace napsaná pro mobilní telefony podporující mobilní Javu. Jízdní řády má také uloženy u sebe. Umí zobrazovat zastávkové jízdní řády a experimentálně hledat spojení. Ovládání aplikace je trochu zvláštní. V současné době jsou dostupné jízdní řády pro Brno, Olomouc, Zlín, Ostravu a Havířov.
Offline aplikace, zdarma.
IDOS
Webový a wapový portál celostátního informačního systému jízdních řádů. Obsahuje nejaktuálnější údaje a disponuje nejvíce funkcemi. Kromě jízdních řádů MHD (ne všech měst) obsahuje také jízdní řády vlaků a autobusů. Umí zobrazovat zastávkové jízdní řády i hledat spojení s přestupy. Podmínkou je mobilní telefon s prohlížečem HTML nebo WAP. Doporučuji použít Operu mini. Při používání je nutné mít přístup na internet.
Online aplikace, přístup na wap/internet dle tarifu operátora.
DB PersonalTimetable
Online aplikace, která vám umožní vygenerovat si jízdní řád vlaků pro offline prohlížení. Jízdní řád je omezen na jednu trasu (start-cíl). Sice se jedná o stránku německých drah, ale jsou zahrnuty i jízdní řády vlaků v ČR. Výstup je možné vygenerovat jak pro mobil (Java MIDP), tak pro PDA (Palm OS).
Online aplikace, offline prohlížeč, zdarma.